Brutál Black Friday hét. 11.20-27.
Itt valódi, bőséges készlettel várjuk! Bármennyit vehet, nincs megszabva, mint a gagyicska-emagocskán /ott csak 4 darabot lehetett venni!/...
64 fajta, 80.000 db termék, -25-80%
+ Ajándék 3.000 Ft értékű 18W Led lámpa! /3.000 Ft felett vásárlás felett ajándék lámpa, 18W, 1500 lumen, 3.000 Ft értékű por és páramentes Tri-proof! Egy vásárló csak egyszer kaphat! Csak 1.000 db ajándék termék van!/ A visszaigazoló mailben benne lesz az ajándék lámpa!
+Ráadás! Extra nyitva tartás!
11.26. szombaton is nyitva 10-16H-ig: 1134. Lőportár utca 20/ Lehel- Lőportár sarok/; 1152. Budapest Városkapu utca 3. /Praktiker melett/
11.26-27. szombat-vasárnap 10-18H-ig nyitva: Budaörs, Tesco parkoló, Shell kút melletti üzletünk. https://leddiszkont.hu/kapcsolat.html
Led panel, 1. Magyarországon a legolcsóbb!,
Inesa Led panel 18W négyzet, 1300 lumen, 3000 kelvin, meleg fehér. Beépíthető, 8 col. Nem vibrál! Magyarország legolcsóbb Led paneljai!
| Cikkszám | LLML18W60858IKOC3000K |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 18W |
| Fényáram | 1300 lumen |
| Szín | 6500 kelvin |
| Világítási szög | 110° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 225*225*26,5 mm |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
| Teljes készlet | ✓ | 1131 db |


